Firma

AVC Polska Sp. z o.o. jest liderem rynku w zakresie rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządów lokalnych.

Wieloletnie doświadczenie pracowników w zakresie rozwiązań end-to-end w sektorach energy saving oraz GIS (system informacji geograficznej) pozwala na kompleksową realizację potrzeb zamawiającego.

Misją firmy jest pomoc we wdrażaniu programów ograniczania kosztów energii w celu wykreowania pozytywnego wizerunku miasta i gmin.

 

Dlaczego my?

AVC Polska sp. z o.o. zatrudnia najlepszych specjalistów z dziedziny techniki świetlnej, projektów budowlanych, prawa zamówień publicznych, audytów efektywności energetycznej oraz pomiarów GIS. Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która stworzyła aplikację internetową, jako oprogramowanie do zarządzania infrastrukturą oświetleniową, wykorzystującą elementy systemów GIS.

 

Informacje

Nasza oferta uwzględnia: samorządy, zakłady przemysłowe, pomiary wykonywane zgodnie z normami PN EN 13 201, fnansowanie, projekty energetyczne inwestycji budowlanych wraz z wykonawstwem.

 

Nasza historia

AVC Polska sp. z o.o. istnieje na rynku od 2015 roku. Spółka wydzieliła się z organizacji należącej do AVC Group założonej w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, lidera globalnych rozwiązań serwisowych dla jednostek samorządowych. Ponad 20 lat doświadczeń w rozwiązaniach typu end-to-end solutions w sektorach digital media i Energy saving.